دستگاه لیزر مارکینگ فایبر

دستگاه لیزر مارکینگ فایبر با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید لیزر فلزات تولید شده، لیزر فایبر از یک منبع تولید نوری تولید میشود و توسط فیبر نوری منتقل می گردد.

دستگاه لیزر مارکینگ فایبر
دستگاه لیزر مارکینگ فایبرReviewed by Admin on Aug 20Rating:

دستگاه لیزر مارکینگ فایبر:

دستگاه لیزر مارکینگ فایبر با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید لیزر فلزات  تولید شده، لیزر فایبر از یک منبع تولید نوری تولید میشود  و توسط فیبر نوری منتقل می گردد.

توان مورد بهره برداری در این ماشینها تا حدود 20وات بوده و توانایی برشکاری با ضخامت بالا را ندارند بنابراین تنها برای حکاکی مورد استفاده واقع می شوند. از آنجایی که منبع تولید با ابعادی حدود یک کیس کامپیوتر خانگی در کنار ماشین قرار می گیرد از لحاظ وزن کاهش چشم گیری نسبت به مدلهای yag داشته اند از طرفی با توجه به تکنولوژی جدید و توان پایین تری که دارند، در برخی مدلها فاقد سیستم آب خنک می باشند و به صورت هوا خنک کار می کنند. عمر مولد این لیزرها در حدود 100.000 ساعت می باشد.

لیزر مارکینگ,دستگاه لیزر مارکینگ,

لیزر مارکینگ

صنعت قابل اجرا:

طلا و جواهرات و نقره، انبار بهداشتی، بسته بندی مواد غذایی، محصولات توتون و تنباکو، بسته بندی پزشکی، دستگاه های پزشکی و ابزار، ساعت و ظروف،لوازم جانبی خودرو، سخت افزار الکترونیکی

مواد قابل اجرا: 

طلا و نقره، فولاد ضد زنگ، سرامیک، پلاستیک، سنگ، چرم.

***

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

دیدگاه ها بسته شده اند