حضور پارت لیزر در نمایشگاه بین المللی صنعت

شرکت بین المللی پارت لیزر یکی از بزرگترین شرکتهای فروش دستگاه برش لیزری و دستگاه حکاکی لیزری و مرکز ارائه خدمات لیزری در ایران با بیش از یک دهه تجربه می باشد.

حضور پارت لیزر در نمایشگاه بین المللی صنعت
حضور پارت لیزر در نمایشگاه بین المللی صنعتReviewed by Admin on Oct 10Rating:

حضور قدرتمند پارت لیزر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت

شرکت پارت لیزر 14 الی 17 مهر ماه 95 میزبان شما بازدیدکنندگان گرامی در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت می باشد. برای بازدید از آخرین محصولات شرکت پارت لیزر در زمینه ماشین آلات حکاکی لیزری و برش لیزری و… مقدم شما را گرامی می دارد.

شرکت بین المللی پارت لیزر یکی از بزرگترین شرکتهای فروش دستگاه برش لیزری و دستگاه حکاکی لیزری و  مرکز ارائه خدمات لیزری در ایران با بیش از یک دهه تجربه می باشد. شعار ما در پارت لیزر تمرکز بر روی پیشرفت و موفقیت مشتریان بوده که در تمام وجوه کار این شرکت صدق می کند.
بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه فروش و خدمات و دستگاه لیزر، دستگاه های برش لیزری ، دستگاه برش و حکاکی لیزری، دستگاه حکاکی لیزری و پرینتر رنگی فلزات و غیر فلزات نشان از شایستگی این شرکت در ارائه خدمات بسیار مطلوب و با کیفیت نسبت به سایر رقبا می باشد.
شرکت پارت لیزر در نمایشگاه بین المللی دستگاه ها و ماشین آلات لیزری با قدرت شرکت و شایستگی بی نظیر خود را به نمایش گذاشت. در زیر تصاویری از حضور پارت لیزر در نمایشگاه قرار داده میشود.

گزارش تصویری از نمایشگاه :

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,دستگاه لیزر مارکینگ،دستگاه لیزر فایبر،دستگاه لیزر حکاکی،دستگاه لیزر طلا،فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

دیدگاه ها بسته شده اند