چیلر 5200 اس اند ای

چیلر 5200 اس اند ایReviewed by Modir4 on Dec 31Rating:

چیلر لیزر 5200 اس اند ای (s & a) :

چیلر لیزر سیستم بسته سیر کولر (چرخشی) جهت خنک کاری منابع تولید کنند لیزر (تیوب لیزر یا caviti) استفاده می شود.بر اساس  توانایی خنک کاری (BTU) و سیستم نحوه ی خنک کاری (کنداسور یا رادیاتور یا کویل) طبقه بندی می شود.

مدل  CW-5200TG
ولتاژ  220V
ظرفیت مخزن  6L

حفاظت

  زنگ هشدار جریان
زنگ هشدار افزایش دما
زنگ هشدار عدم فعالیت خنک کننده
ابعاد

58*29*74 cm

نکات ایمنی در چیلرها :

  • همیشه دمای چیلردستگاه لیزر باید بین ۱۸-۲۲ درجه سانتیگراد باشد.
  • همیشه از میزان مناسب آب چیلر توسط شاخص قرار گرفته در پشت دستگاه مطمئن شوید.

آب داخل چیلر باید آب مقطر باشدتا ازایجاد رسوب در مسیر گردش آب و در نهایت سوختن پمپ جلوگیری شود وباید آب داخل مخزن آب ماهی یک بار عوض گردد.

حتما قبل از روشن کردن دستگاه لیزر، چیلر را روشن و اجازه دهید حد اقل ۱۰ دقیقه چیلر کار کند و سپس دستگاه لیزر را روشن کنید این عمل خصوصا در فصول سرد از ترکیدن تیوپ لیزر بر اثر سرما جلوگیری می کند.

درب مخزن چیلر بسته باشد تا هم از تبخیر آب جلوگیری شود و هم از ورود اجسام جامد ریز در داخل مخزن جلوگیری شود زیرا اجسام جامد ریز به همراه گردش آب وارد پمپ آب شده و باعث سوختن پمپ می شوند.

حتما توجه داشته باشید که در دستگاههای لیزر با ابعاد کوچک و توان پایین می توان به جای چیلر از یک پمپ آب استفاده کرد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند