چیلر 5000 اس اند ای

چیلر 5000 اس اند ایReviewed by Modir4 on Dec 31Rating:

چیلر 5000 اس اند ای :

 

چیلر لیزر co2 با توان 5000 اس اند ای :

چیلر لیزر سیستم بسته سیر کولر (چرخشی) جهت خنک کاری منابع تولید کنند لیزر (تیوب لیزر یا caviti) استفاده می شود.بر اساس  توانایی خنک کاری (BTU) و سیستم نحوه ی خنک کاری (کنداسور یا رادیاتور یا کویل) طبقه بندی می شود.

  CW-5000BH
ولتاژ  220V
ظرفیت مخزن  6L
حفاظت

زنگ جریان
زنگ افزایش دما
زنگ عدم فعالیت خنک کننده

ابعاد

58*29*74 cm

چیلر لیزر co2:

چیلر دستگاه لیزر 5000 اس اند ای,دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

چیلر دستگاه لیزر 5000 اس اند ای

آیا میدانید چیلر دستگاه لیزر چیست ؟

قبل از هر چی باید بدانید که اشعه تشکیل شده در درون  تیوپ لیزر گرمای زیادی را بهمراه دارد بنابراین باید تیوپ لیزرخنک شود تا از ترکیدن و تخریب تیوپ جلوگیری شود.

چیلرلیزر دستگاهی است که از طریق گردش آب توسط پمپ آبی که در داخلش تعبیه شده گرمای دستگاه را جذب و آنرا خنک می کند. چیلر ها را می توان به دو دسته اصلی : چیلرهای جذبی و چیلرهای تراکمی تقسیم کرد که روش سرد کردن هر کدام با دیگری فرق دارد. در دستگاه های لیزرصنعتی CNC سرمایش بوسیله ی چیلر های تراکمی انجام میشود. در این چیلرهادر ابتدا گاز با کمپرسور متراکم می شود، سپس گاز متراکم شده وارد کندانسور(خنک کننده) شده و توسط آب  ویا هوای محیط، خنک و به مایع تبدیل می شود، این مایع با عبور از شیر انبساط وارد خنک کننده شده و گرمای محیط را جذب و باعث خنک شدن محیط می شود.

این چیلر تراکمی با طراحی خاص خود، برای سرد کردن تیوب لیزر شیشه ای CO2 در حدود 80 تا 200 وات مناسب است

ویژه گی ها:

  • راه اندازی آسان،• کنترل الکتریکی یکپارچه،• صفحه ی نمایش بزرگ،• آژیر جریان پائین،• هشدار دهنده دمای کم و دمای زیاد. رادیاتور سرد کننده به دلیل خصوصیات عالی تجزیه شیمیایی در اثر حرارت کارکرد عالی دارد،کاهش هزینه ی انرژی،

نصب و کارکرد عالی، کم جا بودن و حمل آسان.طول عمر بالا،دقت مناسب در تنظیم دماسیستم هوشمند تنظیم دما،قابلیت اعلان هشدار در هنگام افزایش یا کاهش بیش اندازه دما

نکات ایمنی در چیلرها :

  • همیشه دمای چیلردستگاه لیزر باید بین 18-22 درجه سانتیگراد باشد.
  • همیشه از میزان مناسب آب چیلر توسط شاخص قرار گرفته در پشت دستگاه مطمئن شوید.

آب داخل چیلر باید آب مقطر باشدتا ازایجاد رسوب در مسیر گردش آب و در نهایت سوختن پمپ جلوگیری شود وباید آب داخل مخزن آب ماهی یک بار عوض گردد.

حتما قبل از روشن کردن دستگاه لیزر، چیلر را روشن و اجازه دهید حد اقل 10 دقیقه چیلر کار کند و سپس دستگاه لیزر را روشن کنید این عمل خصوصا در فصول سرد از ترکیدن تیوپ لیزر بر اثر سرما جلوگیری می کند.

درب مخزن چیلر بسته باشد تا هم از تبخیر آب جلوگیری شود و هم از ورود اجسام جامد ریز در داخل مخزن جلوگیری شود زیرا اجسام جامد ریز به همراه گردش آب وارد پمپ آب شده و باعث سوختن پمپ می شوند.

حتما توجه داشته باشید که در دستگاههای لیزر با ابعاد کوچک و توان پایین می توان به جای چیلر از یک پمپ آب استفاده کرد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند