02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

///چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری  اشعه تشکیل شده در داخل تیوب لیزر گرمای بسیار زیادی دارد. پس باید به طریقی تیوب لیزر خنک گردد تا از ترکیدن تیوب ممانعت به عمل آید. چیلر دستگاه لیزر نوعی سردخانه صنعتی است که ظرفیت خنک کننده ۱۴۰۰ وات است.

 کلا برای گرما چیلر دستگاه لیزر ساخته شده است و در تیوب دستگاه لیزر به کار می رود. در نهایت کار هوایی که از طریق یخچال در سیستم کمپرس رفته را می تواند به هوا منتقل کند. دمای آب می تواند تنظیم شود. این تکنولوژی خنک سازی چیلر لیزر توسط صنایع مختلف برا خنک کردن ماشین آلات از موتور و گاز مخصوص برای خنک کردن هوا و آب به کار می رود.

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

سیستم چیلر به دو صورت است. یک مدل آن به صورت یک ورودی و یک خروجی است و یک مدل آن به صورت دو خروجی و دو ورودی می باشد.

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری دارای گواهینامه ثبت اختراع می باشد.

باید بگوییم چیلرهای صنعتی  که در دستگاه برش لیزری، حکاکی لیزری، برش لیزری فلزات استفاده می شوند برای دو حالت کنترل دما به عنوان دمای ثابت و کنترل دمای هوشمند هستند. دمای آب در نوع هوشمند،  با دمای محیط تنظیم می گردد. این دو راه حل مهم برای سهولت کار است و در امر صنعت لیزر بسیار مفید است و مشتریان به تنظیم آب با تغییرات فصلی احتیاجی ندارند.

 

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

Laser cutting laser chiller

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: