چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری  اشعه تشکیل شده در داخل تیوب لیزر گرمای بسیار زیادی را به همراه دارد بنابراین باید به طریقی تیوب لیزر خنک گردد تا از ترکیدن تیوب ممانعت به عمل آید. چیلر دستگاه لیزر نوعی سردخانه صنعتی به حساب می آید که با ظرفیت خنک کننده ۱۴۰۰ وات است.

چیلر دستگاه لیزر کلا برای گرما ساخته شده است و در تیوب دستگاه لیزر به کار می رود. در نهایت کار هوایی که از طریق یخچال در سیستم کمپرس رفته را می تواند به هوا منتقل کند. دمای آب می تواند تنظیم شود.

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

سیستم چیلر به دو صورت انجام می پذیرد که یک مدل آن به صورت یک ورودی و یک خروجی است و یک مدل آن به صورت دو خروجی و دو ورودی می باشد.

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری دارای گواهینامه ثبت اختراع می باشد.

خنک کننده دستگاه لیزر گواهینامه ثبت اختراع CE و RoHS را دارا می باشد. در ادامه باید بگوییم چیلرهای صنعتی موجود که در دستگاه برش لیزری، حکاکی لیزری، برش لیزری فلزات استفاده می شوند برای دو حالت کنترل دما به عنوان دمای ثابت و کنترل دمای هوشمند به حساب می آیند. در حالت هوشمند، دمای آب با توجه به دمای محیط تنظیم می گردد. با وجود این دو راه حل مهم که برای سهولت کار به وجود آمده و در امر صنعت لیزر بسیار مفید واقع شده است، دیگر مشتریان نیازی به تنظیم آب با تغییرات فصلی ندارند.

 

چیلر دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری

Laser cutting laser chiller

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند