پاور دستگاه لیزر با ولتاژ های گوناگون

پاور دستگاه لیزر با ولتاژ های گوناگون

پاور دستگاه لیزر با ولتاژ های گوناگون Power laser device وسیله ای الکتریکی می باشد و پاور ۱۰۰ وات رسی برای به وجود آوردن ولتاژی برابر با ۵۰۰۰ ولت و تحریک الکترون های داخل تیوب لیزر است. پاور دستگاه لیزر را می توانیم بعد از تیوب لیزر و مادربرد دستگاه لیزر، سومین قسمت اصلی دستگاه لیزر بدانیم. پاور دستگاه لیزر دارای مدلهای متنوعی می باشند که شرکت پارت لیزر از همه نوع پاور لیزر دارد.

پاور ۱۰۰ وات رسی برای تیوب ۱۰۰ وات و تیوب ۱۲۰ وات دستگاه لیزری طراحی شده است. پاور ۱۰۰ وات رسی باعث می شود یک ولتاژ بزرگی بالغ بر ۵۰۰۰ هزار ولت به سر تیوب لیزر اعمال شود و در نتیجه گاز داخل تیوب دارای فعل و انفالات شیمیایی شود و خروجی اشعه لیزر را از خود خارج کند.

( پاور دستگاه لیزر با ولتاژ های گوناگون )

 

پاور دستگاه لیزر با ولتاژ های گوناگون

Power laser device

قابلیت های پاور ۱۰۰ وات رسی مدل dy13

  • پاور ۱۰۰ وات رسی داری سرعت عمل سریع، عملکرد بالا، قدرت برش لیزری زیاد کهد همچنین می تواند باعث طول عمر تیوب لیزر گردد.
  • کنترل آسان در شروع و توقف لیزر می تواند به سهولت توسط سطح TTL کنترل گردد.
  • پاور dy13 دارای حفاظت از مدار خروجی می باشد.
  • پاور ۱۰۰ وات رسی یا dy13 دارای نشانگر سیگنال TTL، طریق نشانه سیگنال و نشانگر خروجی لیزر می باشد.
  • این منبع تغذیه دارای خروجی لیتوم خروجی Buttonto به صورت دستی می باشد.
  • از تیوب ۱۰۰ وات رسی برای ساخت مجسمه سازی و برش اکریلیک، پارچه، ورق دو رنگ و لاستیک و غیره استفاده می گردد.

تعمیر پاور ۱۰۰ وات رسی dy13

شرکت پارت لیزر با داشتن نیروهای بسیار مجرب و متخصص  از جمله مهندسین الکترونیک و مکاترونیک و همچنین اختصاص دادن آزمایشگاهی مخصوص برای تست و تعمیر پاور دستگاه لیزر ( Power laser device ) معیوب و خراب قدمی پر رنگ در صنعت لیزر برداشته است.

مدت زمان و هزینه تعمیر پاور

مدت زمان تعمیر پاور بستگی به نوع خرابی و شدت آن دارد ولی به معمولا در همان روز ،تحویل سفارش دهنده داده می شود، هزینه تعمیر پاور لیزر نیز بستگی به شدت خرابی آن دارد که قیمت و کیفیت تعمیرات ما بسیار به صرفه می باشد.

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

( پاور دستگاه لیزر با ولتاژ های گوناگون )

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند