همه چیز درباره سلاح لیزری

همه چیز درباره سلاح لیزری

سلاحهای ليزری (دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزربرش,دستگاه لیزر برش فلز) و نحوه مقابله با سلاحهای ليزری :  نکته حائز اهمیت این است که سلاحهای لیزری در سالهای آینده  عامل تهدید کننده میدان های جنگ خواهند بود.به طوری که  تهديدات اوليه ليزز از خود سلاحهای ليزری بوجود می اید  . تولید آنها باعث پیشرفت و توسعه  در وسائل جنگی از قبیل مسافت یاب و هدف یاب ها می شود که برای نیروی های مسلح بسیار لازم است. این سلاح ها توسط اقدامات عامل و غير عامل الكترومغناطيسی حفاظت می شوند. بطوری که نگهداری و نحوه مقابله با سلاحهای ليزری مسائل مشكلی است كه تاكنون حل نشده است.

در این مطلب سعی شده تا همه چیز درباره سلاح لیزری گفته شود.

دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

سلاح لیزری

این سلاح نوعی جنگ‌افزار انرژی هدایت شده میباشد که از پرتو لیزر برای تخریب استفاده می‌کند. در دهه ۱۹۷۰ تاحالاسلاح‌های لیزری متعدد و متنوعی تولید شده‌اند اما اغلب . امروزه جنگ‌افزارهای زمینی لیزری توانایی نابودی موشک‌ها، و گلوله‌های توپ و خمپارهٔ در حال پرواز رادارند. سلاح‌های لیزری هوابرد نیز آزمایش‌های موفقیت‌آمیزی داشته‌او حتی سیستم‌های لیزری فضایی برای نابودی ماهواره‌ها یا موشک‌های بالستیک نیز موردپیشنهادند.

این سلاح های لیزر در مقایسه با سلاح‌های متعارف مزایای فراوان و در عین حال معایبی جدی دارند که باعث شده تا کاربرد آنها دشوار باشد. سلاح‌های لیزری به چندین گروه شامل لیزرهای حالت جامد، لیزرهای شیمیایی و لیزرهای الکترون آزاد … تقسیم می‌شوند.

از کاربرهای دیگر لیزر میتوان در تولید دستگاه های مختلفی لیزری ماننددستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزربرش,دستگاه لیزر برش فلز و … در صنعت پرکاربرد لیزر نام برد.

پارت لیزر در امر فروش و نصب و تعمییر و مشاوره دستگاه های لیزری مانند دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزربرش,دستگاه لیزر برش فلز و… آماده خدمت رسانی می باشد.

امید آنکه پارت لیزر(دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزربرش,دستگاه لیزر برش فلز) بتواند گامی هر چند کوچک در جهت خدمت رسانی در این صنعت پر آوازه برای مشتریان خود بردارد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند