02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

نکاتی در مورد چیلر دستگاه لیزر

///نکاتی در مورد چیلر دستگاه لیزر

نکاتی در مورد چیلر دستگاه لیزر

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

نکاتی در مورد چیلر دستگاه لیزر

نکاتی در مورد چیلر دستگاه لیزر وظیفه خنک کردن تیوب چیلر در دستگاه  مولد لیزر است. معمولا این پیشنهاد برای خنک کردن  تیوب های لیزر شیشه ای  می باشد. می توانیم از چیلر صنعتی آب خنک ۵۰۰۰ cw که با استفاده از کمپرسور یخچالی اقدام به خنک کاری می کند، استفاده کرد. بهترین تولید کننده این نوع چیلر در کشور چین شرکت teyu(S&A)  است.

چیلر لیزر سیستم بسته چرخشی می باشد که برای خنک کاری منابع تولید کننده لیزر به کار گرفته می شود. کنداسور یا رادیاتور یا کویل طبقه بندی بر اساس توانایی خنک کاری  و سیستم نحوه ی خنک کاری دارد.

از قابلیت های بیان شده برای این گونه چیلر در موارد زیر خلاصه می گردد:

  • دارای طول عمر بالا
  • دارای دقت مناسب در تنظیم دما
  • دارای سیستم هوشمند تنظیم دما
  • دارای قابلیت اعلان هشدار در هنگام بالارفتن یا کم شدن بیش از حد در دما
  • دارای منبع تغذیه چند گانه
  • دارای توانایی خنک کاری تیوب با بالاترین توان در حد ۱۲۰وات

 

نکاتی در مورد چیلر دستگاه لیزر

Laser machine chiller

 

موارد ایمنی

  • همیشه دمای چیلر باید بین ۱۸-۲۲ درجه سانتیگراد باشد.
  • همیشه از اندازه لازم آب چیلر توسط شاخص قرار گرفته در پشت دستگاه اطمینان حاصل فرمائید.
  • آب داخل چیلر باید از نوع آب مقطر باشد و تعویض آن هر چند ماه یک بار می باشد.

مراحل برش لیزی فولادحکاکی روی شیشه با لیزر

در مراحل برش دستگاه حکاکی لیزری فولاد در نوع سبک گرما دستگاه حکاکی لیزری به حدی است که سوزانده شدن مواد را منجر می گردد. مشعل فعالیت، اکسیژن گاز برش است. فولاد ضد زنگ در طول برش، آلومینیوم از نیتروژن فوق فشار استفاده می‌ نماید. این فولاد باعث سوختن مواد ذوب شده ناشی از برش می گردد.

در برش دستگاه حکاکی لیزری CNC حکاکی لیزری روی صفحه قرار می گیرد تا برش درآورده ایجاد شود. اهمیت ایناین مسافت زیاد است. زیرا میزان کانونی ما بین برگه و تراز را انتخاب می کند. با بالا بردن نقطه ی کانونی از ورقه، کیفیت برش عوض می گردد. در کیفیت برش دستگاه حکاکی لیزری موارد کثیری تاثیر گذار می باشد.

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

 

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: