مناسبترین دستگاه لیزر برش فلز

/, مطالب دستگاه لیزر, مقالات/مناسبترین دستگاه لیزر برش فلز

مناسبترین دستگاه لیزر برش فلز

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

مناسبترین دستگاه لیزر برش فلز

برای شما مشتری محترم سوالهای مختلفی در زمینه دستگاه لیزر برش فلز به وجود بیاد از قبیل اینکه آیا شما می دانید یک دستگاه لیزر برش فلز  مناسب را چگونه می توانیم انتخاب کنیم ؟ و یا  دستگاه لیزر برش فلز چه کاربردهایی دارد؟ آیا تنها قیمت یک دستگاه لیزر برش فلز معیاز اصلی برای انتخاب آن می باشد.

دستگاه لیزر برش فلز سری اپتیموس (OPTIMUS)

دستگاه لیزر برش فلز سری اپتیموس (OPTIMUS)

کاربرد دستگاه لیزر برش فلز

اول از اینکه در مورد کاربرد دستگاه لیزر برش فلز آگاه شویم بهتر است بدانیم این دستگاه چه موادی را برش میزند، خب همانطور که از اسم دستگاه لیزر برش فلز پیداست متریالهایی فلزی،  … را برش می زند به عنوان مثال شما اگر کارگاه طلا سازی دارید می توانید برای برش قطعات ریز طلا و طرحهای پیچیده می توانید دستگاه لیزر برش فلز را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مفید می باشد.

 دستگاه لیزر برش فلز مناسب

برای انتخاب یک دستگاه برش لیزر فلز مناسب باید موارد زیر را همیشه از خود بپرسید:

۱٫ از چه مواد اولیه استفاده می کنیم.

۲٫ اندازه مواد مصرفی چقدر است

۳٫ضخامت مواد چقدر است

دستگاه لیزر برش و حکاکی 90130 GW (2)

دستگاه لیزر برش و حکاکی ۹۰۱۳۰ GW (2)

 انتخاب نوع دستگاه لیزر برش فلز

انواع مختلفی دستگاه لیزر برش فلز با قیمت های متفاوت در بازار موجود می باشد، این نکته خیلی مهم اس که شما مشتری محترم این دستگاه را برای چه مصارفی نیاز دارید. شرکت پارت لیزر قادر است این دستگاه لیزر برش فلز را در سایزو توان ها ی مختلف به شما عرضه نمایید

انتخاب  توان دستگاه لیزر برش فلز

دستگاه لیزر برش فلز برای انجام برش در متریالهای مختلف با ضخامتهای متفاوت دارای توانهای متفاوتی می باشد می باید بدانیم هر چه قدر توان دستگاه برش لیزرفلز بالا باشئ می توانیم مواد فلزی با ضخامت بیشتری را برش دهیم به همین دلیل این یک مورد مهم در انتخای دستگاه لیزر برش فلز می باشد.

[/vc_column][/vc_row]

توسط | ۱۳۹۶-۹-۵ ۲۲:۱۵:۰۴ +۰۳:۳۰ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۵|دسته‌ها: دستگاه لیزر برش, مطالب دستگاه لیزر, مقالات|برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |دیدگاه‌ها برای مناسبترین دستگاه لیزر برش فلز بسته هستند

درباره نویسنده: