02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

مشخصات تیوپ در دستگاه برش لیزری

///مشخصات تیوپ در دستگاه برش لیزری

مشخصات تیوپ در دستگاه برش لیزری

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

مشخصات تیوپ در دستگاه برش لیزری

 

دستگاه لیزر : همانگونه که می دانیم تنها قطعه ای از دستگاه برش لیزری که می توانیم به آن قطعه مصرفی بگوییم تیوپ دستگاه لیزر است. چون که این قطعه از طرف کارخانه های تولیدی، با طول عمر مفیدی مد نظر قرار گرفته شده است. طول عمر مفید تیوب های لیزر رسی ۱۰٫۰۰۰ ساعت کاری می باشد که به دلیل استفاده مشتریان از دستگاه برای حکاکی و برش در توان های مختلف، این میزان معمولا بین ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ ساعت است.

از مشخصات تیوپ در دستگاه برش لیزری قطعه ای فلزی یا شیشه ای شبیه لامپ با طول بلند دارای گاز CO2 جهت حرکت الکترون ها از قطب کاتد به آند با ولتاژ ۲۰۰۰۰ ولت می باشد که یک سر آن دارای لنز و سر دیگر مسدود است و از طرفی که لنز دارد اشعه خارج شده و توسط آب یا جریان هوا خنک می گردد. در لفظ عامیانه و روزمره به آن تیوپ لیزر هم می گویند. این تیوب های لیزر در اندازه های مختلف با توان های مختلف در دو نوع Usual  و Reci وجود دارد.

مشخصات تیوپ در دستگاه برش لیزری

Laser tweezers

قطعات لیزر دارای کیفیت های مختلفی بوده و بنابر نیاز می توان آن ها را انتخاب نمود که طبیعتا تیوب لیزر هم دارای کیفیت های متنوعی است. تیوب دستگاه لیزر دارای انواع متفاوتی نسبت به نوع دستگاه لیزر می باشد ، پیشنهاد می کنیم با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

 

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: