مشخصات اصلی جوش دستگاه های لیزری

مشخصات اصلی جوش دستگاه های لیزریReviewed by Neda solgi on Sep 6Rating:

مشخصات اصلی جوش دستگاه های لیزری

همانگونه که می دانیم این دستگاه ها با استفاده از لیزر Nd3+:Yagیا Fiber دارای قابلیت جوش انواع فلزات علی الخصوص آهن، استیل، طلا، نقره، برنج، مس، نیکل، آلومینیوم هستند. این دستگاه­ ها در صنایع فلزی شامل خودروسازی، قطعه سازی، کابین سازی، لوازم خانگی و طلا و جواهر و هوافضا و نظامی و میکروالکترونیک به کار گرفته می شوند.


بیشتر بدانید : دستگاه لیزر برش


قابلیت های جوش لیزری در موارد مختلف

قابلیت جوش فلزات ناهمگون به یکدیگر، قابلیت جوش آلومینیوم، داشتن سرعت بالا، حداقل ناحیه HAZ، قابلیت جوش انواع لوله و پروفیل، قابلیت نصب بر روی ربات و هزینه های پائین تعمیر و نگهداری نسبت به سایر روش های برش از بارزترین مزایای دستگاه های برش فلزات می باشد.

 

مشخصات اصلی جوش دستگاه های لیزری

Laser welding machine

از مشخصات اصلی جوش دستگاه های لیزری

  • سرعت، دقت و کنترل پذیری بالا، از ویژگیهای مهم جوشکاری لیزری هستند.

  • اتصال فلزات غیر هم جنس با وجود نقطه ذوب های بسیار متفاوت با استفاده از جوشکاری لیزری قابل انجام می باشد.

در کل جوشکاری لیزری بدون استفاده از سیم پرکن انجام می شود. لبه طرفین اتصال همزمان با تابش لیزر ذوب شده یک حوضچه جوش مشترک تشکیل می دهد که ابعاد آن به علت چگالی انرژی بالای لیزر در مقایسه با روشهای جوشکاری مرسوم بسیار کوچکتر می باشند.

اجرای طرح اتصال های مختلف، نظیر جوشکاری لب به لب (Butt welding)، روی هم (Overlapp welding)… با استفاده از جوشکاری لیزری قابل انجام دادن می باشد.

( مشخصات اصلی جوش دستگاه های لیزری )

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند