مزیت مادربردهای امروزی نسبت به مادربردهای قدیمی، مادربرد دستگاه لیزر

مزیت مادربردهای امروزی نسبت به مادربردهای قدیمی، مادربرد دستگاه لیزر

مادربرد دستگاه لیزر، مزیت مادربردهای امروزی نسبت به مادربردهای قدیمی، مادربرد دستگاه لیزر مادربرد های نسل قبلی خصوصیت نصب بر روی کامپیوتر را داشتند این مزیت را دارا نبودند و در صورت به هوجود آمدن هر اشکالی، دستگاه در حین برش یا حکاکی، کارکرد مطلوب خود را از دست می داد و یا اینکه با خطا عمل می نمود و همچنین گاهی طرح را جا به جا می زد و گاهی هنگ می کرد. از دیگر خصوصیا ت این برد ها این می باشد که می توانید طرح مورد نظر خود را با فلش مموری به آن انتقال دهید.

خصوصیات مادربرد RDL

جدیدترین ورژن مادربرد ار دی ال یا مادربرد RDL با قابلیت های ویژه با سرعت و حافظه بیشتر، قابلیت تشخیص فایل های ناقص قبل از اجرا، قابلیت محاسبه زمان کار قبل از اجرا را دارا می باشد. داشتن نرم افزاری کاربردی همراه با محیط طراحی، بدون نیاز به قفل نرم افزاری از خصلت های مادربرد RDL است.

 

مزیت مادربردهای امروزی نسبت به مادربردهای قدیمی، مادربرد دستگاه لیزر

Motherboard of the laser machine-partlaser

 

خصوصیات مادربرد LETTRO

 

مادربرد لترو ۶۵۶۵ با داشتن قابلیت کنترل جهت برش لیزر و حکاکی لیزر قابلیت شناسایی انواع فایل با پسوند های گوناگون، سازگاری با تکنولوزی DSP و همچنین  FPGA را دارا می باشد. قابلیت استفاده از موتور های استپ یا موتور های سروو موتور را دارد. و مادربرد لترو دارای ورودی کلید های سنسور مرکز یا سنسور هوم و سنسور عرض می باشد.

در حال حاضر تقریباً اکثر دستگا ه های مونتاژ چین از کنترلرهایی در آن ها به کار می رود که  این کنترلرهای دستگاه لیزر که به عنوان پردازنده دستگاه لیزر شما وارد عمل می شود، دارای حافظه جانبی است و باعث می شوند فایل ارسالی به دستگاه لیزر در آن ذخیره گردد تا اگر هنگام شروع برش و حکاکی ارتباط دستگاه با کامپیوتر قطع شد، ایراد و اشکالی در حین کار ایجاد نگردد.

( مزیت مادربردهای امروزی نسبت به مادربردهای قدیمی، مادربرد دستگاه لیزر )

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند