02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

لنز لیزر

/لنز لیزر
لنز لیزر ۱۳۹۶-۹-۲۶ ۱۷:۳۷:۳۹ +۰۳:۳۰

لنز دستگاه لیزر چیست ؟

بهترین نتایج در طول حکاکی لیزری یا برش لیزری به وسیله ی لنز لیزر امکان پذیر است بنابراین با استفاده از این قطعه ی یدکی میتوان بهترین برش لیزری را داشت. قرارگرفتن فاصله کانونی این قطعه منجر به های تعقیر فوکوس لنز دستگاه لیزر می گردد البته باید این نکته را نیز توجه کرد که فوکوس لنز  برای هر دستگاهی متفاوت میباشد.تفاوت در انواع لنز لیزر در تفاوت در فواصل فصله ی کانونی که (بر حسب اینچ است) آنهاست .پرتو قدرتمندی که از تیوب لیزر خارج میشود مستقیما با شدت برش لیزر در ارتباط است.

تنظیم فوکوس لنز به چه عواملی بستگی دارد ؟

تنظیم فوکوس لنز دستگاه لیزر به  قدرت لیزر، نوع ماده، درجه جزئیات و وضوح گرافیکی ضخامت مواد و همچنین فاصله کانونی لنزها. در طول حکاکی لیزری وابسته است.

کشورهای سازنده لنز لیزر :

لنز چینی و لنز سنگاپوری که هرکدام بسته به متریال  و جنس مواد اولیه ی به کار رفته در آنها دارای کیفیت های متفاوتی می باشد برای مثال لنز دستگاه لیزر سنگاپوریی دارای کیفیت برش بالایی بوده و نسبت به تغییرات دما نمیشکند.این قطعه از دستگاه لیزر را کشور های زیادی تولید می کنند اما در بازار ایران دو نوع لنز  چینی و لنز سنگاپوری بیشتر به چشم می خورد.

لنز های دستگاه لیزر دارای انواع متفاوتی هستند :

 لنز لیزر طلایی ،   لنز لیزر نقره ای و لنز جیوه ای دستگاه لیزری.

تمام قطعات یک دستگاه لیزر دارای جایگاه مهم و پر اهمیتی می باشند که لنز دستگاه لیزر هم جز مهمترین ارکان دستگاه لیزر می باشد.

در ادامه میتوانید انواع لنز دستگاه لیزر که پارت لیزر ارائه می دهد را مشاهد ه نمایید

مشاهده انواع لنز لیزر