02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

لنز لیزر ۵ اینچی

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

لنز لیزر ۵ اینچی

 لنز لیزر ۵ اینچی (۱۲۵ میلی متری) :

در واقع لنز یا عدسی جهت  هم کانون کردن اشعه لیزر از عدسی یا لنز استفاده میگردد که در لیزر های مختلف از جنس متفاوتی هستند و در لیزر CO2 عموما از لنزهای با روکش روی و قلع Zn و Sn و یا گالیم Ga و ژرمانیم Ge است  و بر اساس قطر و فاصله کانون یا فوکوس Focus طبقه بندی می گردد که فکوس ها بر اساس اینچ , لنز ۱/۵ و ۲ و ۲/۵ و ۳ و ۴ و ۵ و ۷ طبقه بندی میشود . کیفیت خروجی بیم لیزر بسیار در ارتباط با کیفیت لنز می باشد .

لنز دستگاه لیزر,دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

لنز دستگاه لیزر

بنابراین همانگونه که در بالا اشاره کردیم لنزهای استفاده شده در دستگاه لیزر باتوجه به عملکرد و فاصله ی کانونی سایز بندی می شوند که در زیربتشریح بعضی از  انواع سایزها اشاره می گردد.

  1. لنز ۱/۵ اینچ دستگاه لیزر : این لنز با توجه به فاصله ی کانونی ای که دارد جهت حکاکی با کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد . کیفیت حکاکی با این لنز حدود  ۶۰۰ dpi تعریف گردیده. این لنز بیشتر برای حکاکی و برش حروف کوچک و جزئیات دقیق کاربرد دارد و پهنای اشعه خروجی این لنز ۰/۰۰۳ تا ۰/۰۰۶۵ اینچ است. لازم به ذکر است این لنز برای برش چوب با ضخامت کمتر از ۱/۶ اینچ خیلی مناسب می باشد.
  2. لنز ۲/۵ اینچ دستگاه لیزر :بهتراست بدانید که این لنز بیشترین استفاده را در دستگاه های لیزر ی دارد، به گونه ای لنز استاندارد می باشد که قابلیت خوبی برای حکاکی و برش را دارد . کیفیت حکاکی با این لنز حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ dpi تعریف گردیده است، همچنین لازم بذکراست پهنای اشعه خروجی این لنز حدود ۰/۰۰۴ تا ۰/۰۰۷ اینچ میباشد.
  3. لنز ۴ اینچ دستگاه لیزر : این لنز برای برش و حکاکی اجسام با قطر بالا استفاده می شود و نقطه ی کانونی بالاتری دارد فاصله ی کانونی و پهنای اشعه خروجی این لنز را برای حکاکی اجسامی مانند کاسه و بشقاب مناسب ساخته است.

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

[/vc_column][/vc_row]

توسط | 1396-9-5 22:26:22 +00:00 دی 10ام, 1394|دسته‌ها: فروش قطعات لنز دستگاه لیزر|برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |دیدگاه‌ها برای لنز لیزر ۵ اینچی بسته هستند

درباره نویسنده: