لنز دستگاه لیزر 7 اینچی

لنز دستگاه لیزر 7 اینچیReviewed by Modir4 on Dec 31Rating:

لنز دستگاه لیزر 7 اینچی

لنز دستگاه لیزر 7 اینچی (178 میلی متری) :

لنز دستگاه لیزر :

لنز دستگاه لیزر,دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

لنز دستگاه لیزر

لنز یا عدسی :  برای هم کانون کردن اشعه لیزر از عدسی یا لنز استفاده میگردد که در لیزر های مختلف از جنس متفاوتی هست و در لیزر CO2 معمولا از لنزهای با روکش روی و قلع Zn و Sn و یا گالیم Ga و ژرمانیم Ge میباشد و بر اساس قطر و فاصله کانون یا فوکوس Focus طبقه بندی میگردد که فکوس ها بر اساس اینچ , لنز 1/5 و 2 و 2/5 و 3 و 4 و 5 و 7 طبقه بندی میشود . کیفیت خروجی بیم لیزر بسیار در ارتباط با کیفیت لنز می باشد . 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

حالا بهتره است بپردازیم به اینکه لنز یا عدسی دستگاه لیزر چیست ؟

لنز دستگاه لیزر چیست ؟ در واقع متمرکز کردن پرتوهای لیزر روی سطح کار را انجام می دهد که در دو نوع برش و حکاکی با فاصله کانونی مختلف  موجود است.

لنز ها در لیزر دارای انواعی زیر هستند :لنز طلایی دستگاه لیزر و لنز جیوه ای دستگاه لیزری .

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند