قیمت دستگاه لیزر برش فلز

قیمت دستگاه لیزر برش فلز در پارت لیزر

قیمت دستگاه لیزر برش فلزReviewed by Modir4 on May 3Rating:

قیمت دستگاه لیزر برش فلز

استفاده از برش ليزري به سازنده انعطاف پذيري بيشتري در ايجاد شكلهاي منحني و سوراخها در قطعه كار را فراهم مي آورد، زيرا نياز به ابزارهاي خاصي كه براي سوراخهاي بزرگ، حفره ها يا منحني هايي كه بايد ايجاد شوند را حذف مي كند.قیمت دستگاه لیزر برش فلز بسته به نوع دستگاه و کشور سازنده متفاوت می باشدجهت اخذ قیمت دستگاه لیزر برش فلز با شماره های شرکت پارت لیزر تماس حاصل فرمایید.

كيفيت لبه برش

با تغيير گاز كمكي، فشار گاز، سرعت برش، محدوده وسيعي از انواع مواد و ضخامت هاي مختلف قابل برش مي باشند. از آنجايي كه ليزر در تماس با قطعه كار نيست. سايش ابزار حذف شده و گوشه هاي تيز هم مي توانند ايجاد  شوند. كيفيت لبه برش خوب بوده و عموما نياز به عمليات ثانويه حذف مي گردد. شكاف باريك اشعه متمركز شده، منطقه متاثر از حرارت قطعه كار كه باعث پيچش آن مي شود را به حداقل مي رساند.

 علاوه بر اين موارد ازدياد طول ايجاد شده، در هنگام برش نسبت به ديگر روشها كمتر بوده و عمر خستگي در قطعات بريده شده با ليزر به مراتب بهتر مي باشد.

بنابراین عوامل متفاوتی در قیمت دستگاه لیزر برش فلز نقش دارند و پارت لیزر افتخار دارد که بهترین قیمت دستگاه لیزر برش فلز را به مشتریان خود ارائه دهد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند