02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

طراحی لباس با دستگاه لیزر

///طراحی لباس با دستگاه لیزر

طراحی لباس با دستگاه لیزر

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

طراحی لباس با دستگاه لیزر

با پیشرفت های علم در دستگاه لیزر  جدید ترین مدهای لباس  از طریق  دستگاه برش و حکاکی لیزر به وجود آمده و حتی قادر است در آینده نزدیک با به وجود آمدن نرم افزارهای دقیق تر طرحها و تکنولوژی های بهتری را در صنعت مد و لباس  داشته باشیم. ولی باز هم در این صنعت  از این دستگاه برش لیزری  استفاده فراوانی میشود.

برای ایجاد طرح ها و برش های کلاسیک روی پارچه های قدیمی به خصوص با طرح های ایرانی در زمان های قدیم به صورت دستی انجام می شد که بسیار وقت گیر و زمان بر بود  اما امروزه با توسعه صنعت داشتن این لباس های زیبا برای همه دور از دسترس نیست و طراحان لباس می توانند به راحتی طرح مورد نظر خود را هر چند با جزییات بسیار طراحی کرده و با استفاده از دستگاه های حکاکی و برش لیزر آن را برش دهند.

دستگاه های برش و حکاکی لیزر در انواع مختلفی می توانند و قادر هستند که به راحتی بر روی پارچه های ابریشم و چرم  با دقت زیاد برش دهند  به همین دلیل دستگاه برش و حکاکی لیزر در طراحی لباس و مد بسیار نقش بسزایی دارد و طراحان بزرگ لباس از آن استفاده زیادی می کنند.

  15-lebas

انواع دستگاه های حکاکی و برش لیزر که طراحی  لباس کارایی دارد :

  1. دستگاه لیزر Co2
  2. دستگاه لیزر neodymium
  3. دستگاه لیزر Yag

slide2-laser118

دستگاه لیزر Co2 بیشترین کاربرد را در این صنعت دارد که با تابش لیزر بر روی پارچه به راحتی می تواند طرح های زیبایی ایجاد نماید، آن به خاطر ایجاد طرح های طبیعی  نسبت به دستگاههای دیگر می باشد هر کدام از این نوع دستگاه های حکاکی و برش لیزر در جای خود در صنعت لباس کاربرد دارد. از مزایای استفاده از دستگاه حکاکی و برش لیزر در صنعت چاپ می توان به این موارد اشاره کرد:

  • – برش پارچه بدون دخالت دست
  • – قیمت پایین تر
  • – دقت بیشتر
  • – کاربردی تر

یکی دیگر از مزیت های استفاده از دستگاه حکاکی و برش لیزر در این صنعت این است  طراح هایی که توسط طراحان ایجاد می شود هیچ وقت کپی برداری نمی شود زیرا طرح های پیچیده ای که با دستگاه لیزر برش می خورد خیلی سخت شبیه به هم می شوند.

[/vc_column][/vc_row]

توسط | 1396-9-5 22:15:16 +00:00 آذر 3ام, 1395|دسته‌ها: مطالب دستگاه لیزر, مقالات|برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |دیدگاه‌ها برای طراحی لباس با دستگاه لیزر بسته هستند

درباره نویسنده: