سنسور دستگاه لیزر

///سنسور دستگاه لیزر

سنسور دستگاه لیزر

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

سنسور دستگاه لیزر

در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که سنسور دستگاه لیزر چیست ؟ در واقع میتوانیم بگوییم که سنسور دستگاه لیزر قطعه مغناطیسی است که در انتهای محورهای لیزر نصب  و باعث محدود شدن حرکت محورها در داخل میز کار لیزر می شود.

 سنسور قطع – وصل دستگاه لیزر چیست و چه کاربردی دارد ؟

سنسور قطع – وصل (جهت بالا و پایین بردن میزکار) است که در اثر برخورد میز کار با این سنسور پایان حرکت میز در محور خود مشخص می شود.

شرکت پارت لیزر یکی از بزرگترین وارد کننده های قطعات یدکی لیزر در ایران آمادگی ارائه و فروش سنسور لیزر به شما عزیزان می باشد.

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

درباره نویسنده: