02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری

///روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری

روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری

روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری اشعه ی دستگاه حکاکی لیزری دارای امواج با رنگ و با ارتفاع موج یکسان هستند. حکاکی لیزری روی فلزات در مثال دستگاه حکاکی لیزری co2 که به صورت مادون قرمز‌ رنگ بسامد پایینی دارد، با دید غیر عادی به چشم می آید. از دستگاه تقویت کننده ی امواج با قطر ۴/۳ اینج  عبور می نماید. با کمک یکسری آینه در جهات متعدد بعد از گذشتن از مسیر و نزدیک شدن به برگه ایجاد رفلکس می نماید و می شکند. این امواج در مقصد در لوله های پر از اکسیژن، نیتروژن شناور می گردند.

امواج دستگاه حکاکی لیزری بوسیله لنز های خاص و یا آینه های منحنی در برش دستگاه حکاکی لیزری تهیه و تنظیم می گردند. تابانیدن انرژی به درون نقطه مورد نظر به صورت امواج ظریف تابیده می شود. در نقطه ای مطبوع شدت گرما زیاد است. از ذره بین جهت لمس این نمونه استفاده می شود. پروسه تابیدن اشعه ی خورشید و سوزانده شدن آن برگ دیده می شود. شش کیلو وات انرژی به درون نقطه ی خاص گرمای قابل باور وارد می شود. در سفارش حکاکی روی فلز این شدت گرما دلیل ذوب شدن تمامی جز یا کل مواد است. عمل تبخیر شدن را نیز ایجاد می نماید.

 

روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری

Laser Cutting and Laser Engraving Machine

روش عمل دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری دستگاه حکاکی لیزری در موارد گوناگون به کار گرفته می شود. یکی‌ از کاربردهای دستگاه حکاکی لیزری، برش صفحه های فلزی می باشد. در ظروف آلومینیوم، فولاد سبک و ضد زنگ کیفیت خوب با کیفیت و ظریف کار برش دستگاه حکاکی لیزری  انجام می پذیرد. ساختار خاص این دستگاه،در انواع و بعدهای مختلف با ظرافت برش لیزری انجام می دهد.

عملکرد دستگاه حکاکی لیزری

دستگاهی برای نمونه سازی و تولید ابزارهای مختلف همان دستگاه لیزر، می باشد. برای برش انواع متریال های مسطح توسط مهندسین، طراحان و هنرمندان  استفاده می گردد. دستگاه برش لیزری برای سوراخ کردن و بریدن از یک پرتو باریک استفاده می نماید. علاوه بر برش امکان حک کردن تصویر دستگاه های لیزر هم دیده شده است.

برای نمونه سازی و تولید  دستگاه برش لیزری  ارزش زیادی دارد. برای بریدن قطعات بزرگ در صنعت، آن ها استفاده می گردند. این ماشین ها برای ساخت سریع و ارزان نمونه های اولیه در کارخانه های سخت افزاری  بسیار پرفایده است.

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: