02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ

/, مطالب دستگاه لیزر, مقالات/دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ

دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ

 

 همانگونه که می دانیم دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ به طور خاص برای حکاکی و خصوصا برای حکاکی روی انواع سنگ مانند :سنگ های یادبود ، سنگ تزیینی شومینه، سنگ مزار ، ، سنگ های مورد استفاده در لابی هتل ها و … مناسب می باشد.

دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ حکاکی انواع سنگ تراورتن گرانیت جهت حک چهره حک نوشته لوگو تصاویر و مطالب مختلف استفاده می شود.

از این دستگاه می توان برای برش و حکاکی طیف وسیعی از مواد غیرفلزی نیز استفاده نمود. دستگاههای لیزر co2 قابلیت حکاکی برروی سنگ را دارند.

در دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ مواد قابل حکاکی شامل: سنگ گرانیت، سنگ تراورتن، سنگ مرمر، سرامیک، کاشی، کریستال، شیشه، لاستیک، پلاستیک، پارچه، چرم، پلکسی گلاس، یاقوت ، چوب، ام دی اف و انواع دیگر غیر فلزات می باشد.

و نمونه هایی مثل حکاکی سنگ مزار، حکاکی سنگ شومینه، حکاکی سنگ های یادبود، حکاکی پلکسی گلاس و … است که با دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ انجام می شود .

سنگهایی که برای لوح یادبود در شرکت پارت لیزر به کار می رود شامل:

  • سنگهای تزیین و تابلوهای تزئینی
  • سنگهایی که دارای جلوه بصری سیار زیبایی هستند

شاسی دستگاه لیزر که برای حکاکی سنگ  استفاده می شود باید نسبت به انواع دستگاه لیزر دارای مقاومت بهتری باشد و به خاطر وزن بالای سنگ، بدنه قوی و مقاوم دستگاه لیزر موردی بسیار کلیدی در انجام حکاکی سنگ است .

دوام این تصویر با در نظر گرفتن جنس و ساختگی سنگ متغیر است. در حکاکی روی این نوع سنگ ها هرچه سنگ زیباتری داشته باشیم حکاکی  روی آن سنگ زیباتر به نظر می آید.

دستگاه لیزری حکاکی روی سنگ,دستگاه حکاکی لیزری بر روی سنگ,دستگاه لیزر حکاکی بر روی سنگ،دستگاه لیزر حکاکی روی سنگ,

 

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: