دستگاه لیزر برش فلز 10

دستگاه لیزر برش فلز 10Reviewed by Modir4 on Jan 16Rating:

دستگاه لیزر برش فلز 10

 

برش ليزر  چگونه عمل می کند ؟

دراقع میتان گفت  اشعه های ليزر بوسیله ی دستگاهی که اشعه قوی تولید میکند بروي  قسمتی از جسم مورد نظر كه باید بريده مي‌شود می تابد و آن قسمت بسته به جنس متریال مورد استفاده آب ميگرددد، مي‌سوزد يا تصعيد ميگردد و د و توسط فشار گاز از روي جسم پاك مي‌شود . حاصل کار سطحی بریده شده با کیفیت بالا و دقت بالاست.

برش لیزر با بهره گیری از  تکنولوژی های پیشرفته ما را قادر می سازد تا با حذف محدودیتهای شیوه های سنتی برشکاری قطعات، طرح ها و ایده های پیچیده پروژه های صنعتی خود را با سرعت هر چه تمام تر و با کیفیتی بالا اجرایی کنید.

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.[/vc_column][/vc_row]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند