02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

دستگاه لیزر حکاکی و چوب

دستگاه لیزر حکاکی و چوب

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

 

 

دستگاه لیزر حکاکی و چوب

 

شاید بتوان گفت حفظ و نگهداری خاطراتی که در سال های گذشته با عزیزان خود داشتیم میتواند جز یکی از سخت ترین کارها باشد.این موضوع بیشتر در میان اعضای یک خانواده دیده می شود. اما سوال اینجاست که چگونه می توان خاطرات را در ذهن یک فرد جاودانه کرد؟ ( دستگاه لیزر حکاکی و چوب )

به طور معمول و سنتی اکثریت افراد در تلاشند از تصاویر و عکس ها برای سازماندهی و ذخیره کردن این خاطرات استفاده کنند. با گذشت زمان فیلم های ویدئویی نیز به جمع این ابزارها پیوست و بیشتر از قبل در میان افراد محبوب شده است. برخی از خاطرات را نمی توان در یک فیلم ویدئویی نشان داد. اگرچه روش های مختلفی برای ثبت و نگهداری خاطرات وجود دارد اما استفاده از دستگاه لیزر برای حکاکی لیزری  بسیار موثر خواهد بود.( دستگاه لیزر حکاکی و چوب )

مفهوم منجمد شده در یخ :

مفهوم منجمد شده در یخ را می توان با استفاده از کریستال های سه بعدی حکاکی شده نشان داد. حالا سوال اینجاست که دستگاه حکاکی لیزری چگونه کار می کند. افراد متخصص در این زمینه تلاش می کنند  اشیا یا سایر موارد دلخواه   افراد را  بر روی کریستال ها حکاکی کنند و بتوانند خاطرات آنها را جاودانه نمایند.

ظرافت و وضوح کار از طریق کریستال انجام می شود و  تصاویر دلخواه در داخل آن حکاکی می شود. کریستال هایی که با لیزر حکاکی شده اند را می توان در بازار مشاهده کرد.

 

حکاکی چوب ( دستگاه لیزر حکاکی و چوب ) :

حکاکی روی چوب

حکاکی روی چوب

چوب یکی از پرکاربردترین مواد برای کار با دستگاه لیزر میباشد.دستگاه لیزر چوب برای کارهای هنری و دستی، اسباب بازی، قطعات مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرد.و به این کار لیزر چوب میگویند.در حین برش چوب با دستگاه لیزر چوب سرعت بالا در کار بسیار مهم است . تقریبا ۱ تا ۲ درصد بسته به متریال مورد استفاده میباشد.

  • حکاکی روی چوب
  • برش چوب با دستگاه لیزر

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: