دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی

دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازیReviewed by Neda solgi on Aug 14Rating:

دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی

دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی، انگشتر و نگین

همانگونه که می دانیم دستگاه برش و حکاکی لیزر به صورت خاص برای حکاکی لیزری بر روی انواع حلقه و انگشتر از جنس طلا، پلاتین، تیتانیوم و غیره طراحی شده است. این دستگاه می تواند بر روی سطح داخلی و خارجی موارد ذکر شده، کلمات یا نقوش را حکاکی لیزری کند. از این دستگاه می توان برای حکاکی لیزری نقوش بر روی نگین های عقیق یا سایر سنگ های گران قیمت نیز استفاده کرد. امکان حکاکی لیزری اجسام مدور با خرید سیستم روتاری امکانپذیر می باشد. دستگاه لیزر طلا سازی به دلیل کم بودن کسری طلا آن مورد استقبال شدید طلا سازها و جواهر سازها قرار گرفته است.در روش های سنتی از اره و روش های دستی استفاده میکردن که کسری آن به نسبت دستگاه لیزر برش طلا خیلی زیاد بوده است.(دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی)

مواد قابل حکاکی لیزری

۱- انواع فلزات گران قیمت مانند: طلا و نقره و تیتانیوم و پلاتین و سایر فلزات می باشد که کار دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی، انگشتر و نگین می باشد.
۲-  موارد کاربرد اصلی: حکاکی لیزری حلقه های نامزدی و عروسی – حکاکی لیزری نگین انگشترحکاکی لیزری متن یا نقش بر روی دستبند و النگو – حکاکی لیزری سنگ های گران قیمت – حکاکی لیزری قطعات فلزی دیگر

(دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی)

 

دستگاه لیزر برش و حکاکی طلا,فروش دستگاه لیزر برش و حکاکی طلا,دستگاه حکاکی و برش لیزری طلا,پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها بسته شده اند