02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

حکاکی روی فلش مموری و پاوربانک

/, مطالب دستگاه لیزر, مقالات/حکاکی روی فلش مموری و پاوربانک

حکاکی روی فلش مموری و پاوربانک

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

حکاکی روی فلش مموری و پاوربانک

با سلام خدمت کاربر پارت لیزر مطلب امروز در مورد حکاکی روی فلش مموری و پاوربانک میباشد که برای شرکت های مخصوص این کار انجام میگیرد . پارت لیزر این خدمات یعنی حکاکی روی فلش مموری و پاوربانک را به صورت کامل حرفه ای میدهد .همچنین شما میتوانید دستگاه مخصوص این حرفه را از پارت لیزر خریداری کنید.

 حک فلش مموری جدا از جلب توجه افراد به آرم و نوشته حکاکی آرم شرکت یا برند روی فلش، این حسن را دارد که برند یا اسم شرکتی که بر روی آن حک شده است، تا آخر باقی می ماند.

ممکن است با چاپ فلش مموری بعد از مدتی آرم چاپ شده روی فلش مموری پاک شود ولی در صورتی که اسم شرکتتان را روی فلش مموری حک کنید. حتی بعد از خراب شدن و از بین رفتن فلش مموری، آرم شرکت شما هنوز مثل روز اولیست که بر روی فلش مموری حک کردید.
یکی از آیتم هایی که بر روی کیفیت حک فلش مموری موثر است. جنس و رنگ فلش مموری است، حکاکی فلش مموری بر روی فلش هایی از جنس فلزف چوب، پلاستیک فشره و چرم خیلی خوب انجام می شود و معمولا حک فلش مموری های با رنگ تیره نیز بهتر از حک فلش مموری های رنگی انجام می شود. به فرض مثال حک فلش مموری مشکی سفیدتر و بهتر از حکاکی فلش مموری سبز روشن انجام می شود. البته این مساله نیز قابل ذکر است که با انتخاب پارامترهای مناسب بر روی هر رنگ و هر جنس فلش مموری حک کنید.

تصاویر از حکاکی اشکال روی فلش مموری و پاوربانک

حکاکی روی فلش مموری

حکاکی روی فلش مموری

حک اشکال روی فلش مموری و پاور بانک[/vc_column][/vc_row]

 

درباره نویسنده: