02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

تیوب co2 چیست؟

تیوب co2 چیست؟

تیوب لیزر

تیوب co2 چیست؟
در خصوص تیوب co2  میتوانیم بگوییم که منبع تولید لیزر گاز co2 را که در یک لوله تولید می شود را تیوب لیزر میگویند که میتوان محیط بسته  fast flow باشد که گازهای co2 هلیم و نئون با یک گاز خنثی دیگر توسط یک های ولتاژ high voltage تحریکو تولید فوتون با یک فرکانس هم سوی میکنند که به آن لیزر co2 گفته میشود.مهم‌ترین قسمت لیزر co2 تیوپ آن می باشد . تیوپ های لیزر را معمولاً از جنس لوله تخلیه پلاسما یا از جنس شیشه می سازند . اما کاواک های شیشه ای متداول تر هستند زیرا دسترسی و ساخت آنها آسان تر است . بهترین شیشه به منظور ساخت کاواک لیزر ، شیشه پریکس نسوز است که در مقابل تغییر دما مقاومت بالایی دارد . چرا که سامانه لیزر با تولید گرمای زیادی همراه است. با توجه به طرح ساخت ، طول تیوپ لیزر را ۴۵ سانتی متر و قطر مقطع آن را ۲٫۵ سانتی متر در نظر می گیریم . جهت اتصال لوله های ورودی و خروجی گاز ، دو سوراخ در قسمت‌های ابتدا و انتهای تیوپ لیزر تعبیه می کنیم یا اینکه تیوپ را به هنگام ساخت به گونه ای می سازیم که قابلیت اتصال دو لوله به ابتدا و انتهای آن وجود داشته باشد. تیوپ لیزر ابتدا در یک لوله شیشه ای بزرگ‌تر که همان لوله سیستم خنک کننده است قرار می گیرد و سپس بر رویه پایه های نگه دارنه لیزر محکم می شود.

سایر تصاویر تیوب co2 :

 

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات  لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزر برش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروش قطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

توسط | ۱۳۹۶-۹-۵ ۲۲:۲۸:۴۱ +۰۳:۳۰ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۵|دسته‌ها: مطالب دستگاه لیزر, مقالات|برچسب‌ها: , , , , , , , , , |دیدگاه‌ها برای تیوب co2 چیست؟ بسته هستند

درباره نویسنده: