02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

تعویض زمان تیوپ دستگاه لیزر حکاکی

تعویض زمان تیوپ دستگاه لیزر حکاکی

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

تعویض زمان تیوپ دستگاه لیزر حکاکی

تیوب دستگاه لیزر حکاکی معمولا در طول عمر خود یک یا چند پله افت می کند این کاهش توان ها  در حدود ۲ تا ۵ وات هستند ولی افت توان محسوس در خروجی نشان از خرابیتیوب دستگاه لیزر حکاکیدارد. البته هر افت توانی نشان دهنده نقص تیوب دستگاه لیزر حکاکی نیست، کاهش توان در برش MDF و پلکسی اصولا به صورت خط هایی بریده بریده در پشت قسمت برش خورده دیده می شود، کاهش توان می تواند از خرابی پاور، خروجی مین برد یا از تنظیمات دستگاه لیزر حکاکی باشد.

دستگاه لیزر برش و حکاکی 90130 GW (5)

خرابیتیوب دستگاه لیزر حکاکی باید توسط فرد کارشناس تعیین شود. تشخیص افت توان در حدود ۱۰ تا ۱۵ وات توسط چشم قابل تشخیص نیست (البته هنگامی که قبلا تیوب لیزر کار نکرده باشد) لذا در صورتی که تیوب دستگاه لیزر حکاکی   خریداری کردید حتما جواب تست توان خروجی را از فروشنده درخواست کنید.

وقتی تیوب دستگاه لیزر حکاکی نیاز به تعویض پیدا می کند که در بسیاری از حالات روز قبل و تا انتهای کار قبلی به طور عادی کار می کرده است و به صورت ناگهانی دچار افت شدید می شود یکی از راههای تشخیص فیزیکی ظاهری افت توان سفید سفید شدن اشعه داخلی تیوب دستگاه لیزر حکاکی است که از رنگ صورتی مانند به سفید گرایش پیدا می کند.

large

در برخی موارد خرابی آینه خروجی تیوب دستگاه لیزر حکاکی موجب افت توان و حتی گرم شدن سر تیوب می شود، هم چنین از کالیبره خارج شدن تیوب ( تغییر زاویه آینه تیوب دستگاه لیزر حکاکی ) نیز حتی به صورت فیزیکی به راحتی تشخیص داده نمی شود.

خرابیتیوب دستگاه لیزر حکاکی باید توسط فرد کارشناس تعیین شود. تشخیص افت توان در حدود ۱۰ تا ۱۵ وات توسط چشم قابل تشخیص نیست (البته هنگامی که قبلا تیوب لیزر کار نکرده باشد) لذا در صورتی که تیوب لیزری خریداری کردید حتما جواب تست توان خروجی را از فروشنده درخواست کنید.

تیوب لیزری که نیاز به تعویض پیدا می کند در بسیاری از حالات روز قبل و تا انتهای کار قبلی به طور عادی کار می کرده است و به صورت ناگهانی دچار افت شدید می شود یکی از راههای تشخیص فیزیکی ظاهری افت توان سفید سفید شدن اشعه داخلیتیوب دستگاه لیزر حکاکی است که از رنگ صورتی مانند به سفید گرایش پیدا می کند.

در برخی موارد خرابی آینه خروجی تیوب دستگاه لیزر حکاکی موجب افت توان و حتی گرم شدن سر تیوب می شود، هم چنین از کالیبره خارج شدن تیوب ( تغییر زاویه آینه تیوب دستگاه لیزر حکاکی ) نیز حتی به صورت فیزیکی به راحتی تشخیص داده نمی شود.

 [/vc_column][/vc_row]

توسط | ۱۳۹۶-۹-۵ ۲۲:۱۵:۰۹ +۰۳:۳۰ دی ۱۳ام, ۱۳۹۵|دسته‌ها: دستگاه لیزر حکاکی, دسته بندی نشده, مطالب دستگاه لیزر, مقالات|برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |دیدگاه‌ها برای تعویض زمان تیوپ دستگاه لیزر حکاکی بسته هستند

درباره نویسنده: