02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

برش و حکاکی لیزری چوب و MDF

///برش و حکاکی لیزری چوب و MDF

برش و حکاکی لیزری چوب و MDF

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

برش و حکاکی لیزری چوب و MDF

 

دستگاه لیزر : در برش و حکاکی لیزری چوب و MDF، ام دی اف (MDF) مشخصا یکی از متنوع ترین و پرکاربردترین محصولات قابل مشاهده در بازار است. از جمله کاربردهای برش و حکاکی لیزری چوب و MDF، می‌توان به انواع لوگوهای مراکز خرید و فروشگاه‌ها، وسائل تزیینی، دکوری و فانتزی، وسایل کمک آموزشی و … را نام برد. در برابر روش‌های سنتی برش چوب و ام دی اف، برش لیزری دارای دقت و سرعت بسیار زیادی می باشد به طوری که توانایی دارد سخت ترین طرح‌های منحنی را هم به راحتی و با سرعت بالا برش بدهد. جزئیاتی که در برش لیزری چوب انجام می شود حتی با استفاده از دستگاه CNC نیز قابل برش نیست. در مقایسه‌ ی سرعت دستگاه برش لیزری نسبت به دستگاه CNC هم، کفه‌ی ترازو به طور کامل به سود برش لیزری است.

مراحل انجام خدمات حکاکی لیزری و برش لیزری به صورت زیر است:

*طراحی:

در این مرحله از طریق درخواست کننده خدمات ، شخصی به عنوان طراح یا طراحان شرکت پارت لیزر انجام می شود. در این مرحله طرح به وسیله یکی از نرم افزار های گرافیکی و طراحی و یا نقشه کشی از جمله فوتوشاپ ، کرل دراو ، اتوکد و یا دیگر نرم افزارها و با فرمت های مشخص تهیه می شود. نمونه هایی از فرمت های تعریقف شده به صورت dxf – BMP –  jpeg – plt و … می باشد. برای تهیه مواد اولیه ، در این مرحله مواد اولیه  از طرف درخواست کننده خدمات یا این شرکت و با هماهنگی در مورد رنگ ، ضخامت ، ابعاد و برخی پارامترهای دیگر تهیه می شود.

*تست و یا ساخت نمونه اولیه:

در این مرحله نمونه ای از طرح اصلی بر روی ماده اولیه تهیه شده ایجاد می شود تا همزمان با دادن پارامترهای بدست آمده به دستگاه، نمونه هایی از کیفیت های گوناگون را به درخواست کننده خدمات ارائه دهند و همزمان با کمک در ایجاد تغییرات در نظر گرفته شده و لازم، حدود مناسب تری از قیمت را به مشتری بدهد.

*انجام کار:

در این مرحله طرح اصلی با پیاده کردن تغییرات در نظر گرفته شده و لازم بر روی طرح و بر روی مواد اولیه تهیه شده به طور کامل انجام داده می شود.

( برش و حکاکی لیزری چوب و MDF )

 

 

برش و حکاکی لیزری چوب و MDF

Wood engraving

 

 

 

 

[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: