برش فلزات

/برش فلزات
برش فلزات ۱۳۹۶-۹-۵ ۲۲:۱۶:۲۸ +۰۳:۳۰

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

برش فلزات

 

برش ورق با لیزر

دراین روش برش لیزری ورق جهت برش دادن ورق های فلزی از پرتو لیزر بسیار قدرتمندی استفاده می گردد. مجموعه ای از  آینه ها و لنزها یک دسته پرتو نور پر انرژی را به روی ورق  در جاییکه  باید برش ایجاد شود، می تابانند. موقعیت پرتو لیزر نسبت به ورق بوسیله دستگاه به صورت اتوماتیک کنترل می شود و اشعه لیزر مسیر برش مورد نظر را با دقت بالا دنبال مینماید. هنگامی که پرتو لیزربه سطح ورق برخورد کرد، آن را ذوب می کند. همزمان با برش ورق به وسیله لیزر، ذرات باقی مانده از فلز ذوب شده در محل برش و بخارات ایجاد شده در فرایند برش، بایک جریان قوی گازی جدا سازی و محل برش پاکسازی می گردد.

برش فلزات,دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

برش فلزات۲

قابلیت های دستگاه های برش ورق در پارت لیزر به صورت اجمالی به شرح زیر است:

قابلیت برش ورق تا طول ۳ متر و عرض ۱٫۲۵ متر،برش انواع ورق گالوانیزه، آهن، استیل، آلومینیوم، کامپوزیت، مسی، فولادی و برنج،قابلیت برش تمامی فلزات با ضخامت بیش از ۳ میلیمتر و ورق استیل تا ضخامت ۲ میلیمتر،دقت برش تا ۱ میلیمتر و …

برش فلزات,دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

برش فلزات

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر  ،  فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی و  …  و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و  …  با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

[/vc_column][/vc_row]