02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

انواع تیوب در دستگاه لیزر از مهمترین قطعات دستگاه لیزر

///انواع تیوب در دستگاه لیزر از مهمترین قطعات دستگاه لیزر

انواع تیوب در دستگاه لیزر از مهمترین قطعات دستگاه لیزر

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

انواع تیوب در دستگاه لیزر از مهمترین قطعات دستگاه لیزر

 

 

انواع تیوب در دستگاه لیزر از مهمترین قطعات دستگاه لیزر همانگونه که می دانیم یکی از مهمترین قسمت های دستگاه لیزر و تاثیر گذارترین قطعه موجود در دستگاه لیزر را تیوب دستگاه لیزر می باشد. در صورت بوجود آمدن اختلال در کارکرد تیوب دیگر نمی توان کارکرد مطلوبی را از دستگاه لیزر دریافت کرد. تنها قطعه ای از دستگاه برش لیزری که می توان به صورت قطعه مصرفی نام برد تیوب دستگاه لیزر می باشد. چرا که این قطعه از طرف کارخانه های تولیدی، طول عمر مفیدی برای آن در نظر گرفته شده است. طول عمر مفید تیوب های لیزر رسی ۱۰٫۰۰۰ ساعت کاری می باشد که به علت استفاده مشتریان از دستگاه برای حکاکی و برش در توان های مختلف، این میزان معمولا بین ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ ساعت می باشد.

 

انواع تیوب در دستگاه لیزر از مهمترین قطعات دستگاه لیزر

Laser tube machine – part -laser

انواع تیوب لیزر

 

تیوب های لیزر در توان های ۱۳۰w، ۱۰۰ w ، ۸۰ w ،  ۶۰w به بازار عرضه می شوند که بسته به سایز دستگاه لیزر و نوع کار کرد دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

تیوب لیزر ۶۰w :

این نوع تیوب برای دستگاه های سایز کوچک و اکثرا جهت حکاکی مورد استفاده قرار می گیرد.

تیوب لیزر ۸۰w :

این تیوب جهت حکاکی و همچنین برش مورد استفاده قرار می گیرد که به علت توان کم تر در برش معمولا جهت برش در صنایع چرم و پارچه مورد استفاده قرار می گیرد.

تیوب لیزر ۱۰۰w :

عمومی ترین تیوبی که در دستگاه های لیزر مورد استفاده قرار می گیرد تیوب لیزر ۱۰۰w می باشد، چرا که این تیوب توان لازم جهت برش بر روی پلکسی و همچنین MDF را دارد از این لحاظ می توان از این تیوب در صنایع تبلیغات و چوب بهره گرفت. این تیوب قابلیت برش پلکسی تا ضخامت ۱۵mm   و همچنین MDF تا ضخامت ۸mm  را دارا می باشد.

تیوب لیزر ۱۳۰w :

این نوع تیوب دستگاه لیزر بیشتر در دستگاه های لیزر ۱۸۰* ۱۳۰ به بالا و همچنین جهت کار برش مورد استفاده قرار می گیرد علت استفاده این تیوب در دستگاه های سایز بزرگ ، طول بلند این تیوب لیزر می باشد که به طبع توان بالاتری نیز ایجاد می کند.[/vc_column][/vc_row]

درباره نویسنده: