02133993435 – 02133995960- 02133952358 – 02133952391|info@partlaser.com

اطلاعات عمومی از لیزر

///اطلاعات عمومی از لیزر

اطلاعات عمومی از لیزر

[vc_row][vc_column width=”1/1″]

اطلاعات عمومی از لیزر

کلمه ی لیزر (به زبان انگلیسی: Laser)‏ مخفف عبارت «Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation» به معنای «تقویت نور به روش گسیل القایی تابش» می باشد.

با وجود تکنولوژی لیزر، به خواص ویژه آن پی بردیم که لیزر ذاتا بانور هیچ تفاوتی ندارد و تنها خواص فیزیکی لیزر، آن را از  منابع تولید کننده نور  متفاوت می کند. پیشرفت دانش بدون استفاده از تکنولوژی لیزر واطلاعات عمومی از لیزر امکان پذیر نخواهد بود زیرا خود این خواص باعث شده وسعت بسیار زیادی در کاربردهای آن ، در علوم مختلف ازجمله صنعت و پزشکی و فیزیک اتمی …. ایجاد نماید  ما بطور سطحی به  خواص ذاتی  لیزر و فرآیندهای آن و اطلاعات عمومی از لیزر  می پردازیم:

دستگاه لیزربرش,دستگاه جوش لیزر,دستگاه لیزر برش فلز,فروش دستگاه لیزر,تعمیرات دستگاه لیزر,قطعات دستگاه لیزر

لیزر

با  دادن انرژی به الکترون یک اتم آن آزاد شده و به مدارهای بالایی انتقاد داده میشود . اما الکترونها با پس دادن انرژی  به مدار اصلی خود برگردند این انتقال پایداری زیادی برای آنها ندارداما انرژی آزاد شده بصورت یک فوتون با فرکانس  مشخص می باشد یعنی یک واحد انرژی. نور از آنها تولید میشود پس نتیجه می گیریم اگر با تعداد زیادی از اتمها هم زمان انرژی وارد کنیم  میتوانیم پرتوهای نوری تک فرکانسی  تولید کنیم. این روش اساس کلی پرتو نوری است که امروزه میتوان با روشها و دقتهای بالاتری  پرتوهای هم فاز تولید کرد. لیزراز نظر ذاتی چهار ویژگی دارد:

  1. همدوسی
  2. تک رنگی
  3. واگرایی کم
  4. موازی بودن پرتو

پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر ، فروش قطعات دستگاه لیزر، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم.

[/vc_column][/vc_row]

توسط | ۱۳۹۶-۹-۵ ۲۲:۱۶:۲۶ +۰۳:۳۰ دی ۱ام, ۱۳۹۴|دسته‌ها: مطالب دستگاه لیزر, مقالات|برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |دیدگاه‌ها برای اطلاعات عمومی از لیزر بسته هستند

درباره نویسنده: